Каталог товарів
0
0

Відгуки про магазин

Середній рейтинг:
5
Відгуків: 127
Наскільки б ви оцінили наш магазин?
5
Влад
Учора (10:51)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
Дякую!
Відповідь адміністратора:

Олег
Учора (10:50)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
Дякую за сумку!
Відповідь адміністратора:

Олег Власюк
03 червня (11:01)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
все отримав оперативно, вже на пташці літае! дякую!!!
Олексій
27 травня (09:52)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
Дякую за сумку і швидку доставку!!! Магазин ТОП!!!
Сергій К
26 травня (13:45)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
Щиро дякуємо нашим захисникам і волонтерам, а саме пані Альоні Білаш за довіру та вибір Flash Army . Для нас велика честь бути корисними тим, хто щодня робить надважливу справу для України!!
Відповідь адміністратора:

Вітаю, Сергій! Дякуємо за Ваш відгук! Команда Flash Army

Сергій
25 травня (10:25)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
дякую за швидку відпраку в день замволення!!! Володимир менеджер відпрацював дуже швидко )
Відповідь адміністратора:

Ярослав ЯР
08 травня (10:51)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
1
Повна уйня, а не магазин. Зняли кошти (-7000 грн.), та НЕ виходять на зв'язок ніяких способом. НЕ РАДЖУ!
Відповідь адміністратора:

Доброго дня, пане Ярославе!


Нам дуже прикро, що у вас склалося таке враження. Хочемо прояснити ситуацію, щоб уникнути непорозумінь. Через збій операційної системи ваше замовлення було опрацьоване вручну нашим менеджером. Ми оперативно виправили цю ситуацію, і, за нашими даними, ви отримали замовлення 11.05.

Щиро перепрошуємо за спричинені незручності! Команда Flash Army постійно працює над покращенням сервісу та автоматизацією процесів, щоб уникати подібних ситуацій у майбутньому.

Дякуємо за розуміння!

Саша
08 травня (08:18)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
все чітко все працює! дякую!!!!!!
Відповідь адміністратора:

Юля
05 травня (16:01)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
дякую все отримали!!!
Відповідь адміністратора:

Женя
01 травня (19:28)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
все отрмала дякую!!!! буду замволяти ще
Відповідь адміністратора:

Андрій Колесник
30 квітня (08:02)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
Дякую за детектор, врятував наших хлопців!!!
Відповідь адміністратора:

Степан К.
30 квітня (07:58)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
дякую сіткомет отримав, все добре
Відповідь адміністратора:

Сергій
30 квітня (06:00)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
Дякую за пропи!
Відповідь адміністратора:

Андрій Прилуцький
27 квітня (09:43)
Дякую, Чуйку отримав швидко!
Відповідь адміністратора:

для 65 ОМБр :)
21 квітня (08:40)
Дякую Флеш Армі за тортик для хлопців )))) !!!
Відповідь адміністратора:

Іван
20 квітня (14:10)
дякуємо за Дзигу! Слава Україні!!!
Відповідь адміністратора:

Юля Прохорова
20 квітня (10:14)
Турінкет швидко прийшов. Все супер!
Відповідь адміністратора:

Сергій
17 квітня (17:24)
дякуюємо!!! навушники топ!
Відповідь адміністратора:

Олег Іващенко
14 квітня (17:27)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
дякую Флеш Армі за червону Чуйку !!!
Відповідь адміністратора:

Олег
06 квітня (07:47)
Наскільки б ви оцінили наш магазин?:
5
дякуємо!!!
Відповідь адміністратора:

Додати відгук
Критерії оцінювання:
Увага: HTML не підтримується!
До 3 фото (JPG, PNG, GIF, WebP, до 19 МБ), відеофайл (MP4, MOV, до 100 МБ) і/або посилання на YouTube